Marrocan Nights ™

129,00 €

Alijošiaus pagrindu pagamintas įdegio kremas su tamsiais natūraliais bronzantais, kurie suteikia iš karto matomus, 2-3 dienas išliekančius papildomus įdegio rezultatus. Įdegio skatintojai suaktyvina melanino gamybą odoje, užtikrindami greitesnį natūralų įdegio atspalvį. Argano aliejus suteikia odai aksominį ir glotnų pojūtį, užtikrindamas intensyvų odos drėkinimą visą dieną. PhyToCelltec™ kovoja su chronologinio senėjimo požymiais ir palaiko jaunatvišką odos išvaizdą. Liquid Glass™ ingredientas intensyviai mažina odos senėjimo požymius, raukšlelių susidarymo procesą, sutraukia išsiplėtusias poras. Tatuiruotės ir spalvų išblukimo apsauga padeda išlaikyti įdegio spalvą. Kakadu slyvų ekstraktas – ramina į spuogus linkusią odą, suteikdamas natūralaus švytėjimo. Renovage™- stangrina, drėkina ir putlina odą.

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 30eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 30eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
Tattoo & Color Fade Protection
apsaugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus.
Renovage™
stangrina putlina ir drėkina odą.
Liquid Glass™
stipri priešlaikinio senėjimo technologija, kuri mažina raukšles ir sutraukia išsiplėtusias poras.
PhyToCelltec™
saugo odos ilgaamžiškumą, kovoja su chronologinio senėjimo požymiais ir palaiko jaunatvišką odos išvaizdą.

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas