Black Tulip ™

73,00 €

Įdegio kremas užtikrina gilų, tamsų ir greitą bronzinį įdegio rezultatą. Natūralios bronzinės medžiagos suteikia iš karto matomą spalvą, o DHA po keletos valandų išryškina dar tamsesnius įdegio rezultatus. Matrixyl Synthe 6™ mažina raukšlelių atsiradimą. Blue Tansy™ padeda išvengti oranžinių tonų. Vitaminai A ir C padeda kovoti su senėjimo požymiais. Juodųjų serbentų ekstraktas - žinomas dėl savo antioksidacinių savybių, padedančių sumažinti odos uždegimą ir atkurti odos natūralų švytėjimą. Body Fit™ mažina celiulito požymius ir atstato stangrumą. MelaTime™ skatina melanino gamybą greitesniems ir tamsesniems rezultatams pasiekti. Saugo tatuiruočių spalvą ir žvilgesį. "FreshTek ™" dezodoruoja ir suteikia gaivumo pojūtį. 

Pakuotė
  • Norimas tekstas Norimas tekstas
  • Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
FreshTek™
ingredientų mišinys dezodoruoja ir suteikia gaivumo pojūtį.
Tattoo & Color Fade Protection
apsaugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus.
Blue Tansy™
gėlių ekstraktas, kuriame yra raminamųjų ir gydomųjų savybių, o mėlynos spalvos atspalviai, skirti neutralizuoti oranžinius tonus odoje, kad būtų užtikrinta kuo natūralesnė įdegio spalva.
Body Fit™
veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atkuria odos stangrumą.
Matrixyl Synthe 6™ kompleksas
galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis, įskaitant kolageną ir elastiną.
MelaTime™
skatina melanino gamybą greitesniems ir tamsesniems natūraliems įdegio rezultatams pasiekti.
Baobabų vaisių sėklų aliejus
itin gausus kalcio ir vitaminų šaltinis, pagreitina odos pigmentaciją.
Sweet Violet™ formulė
didelė vitaminų A ir C koncentracija, kurie padeda sušvelninti nerimastingą į spuogus linkusią odą, švelnina odą ir padeda kovoti su senėjimo požymiais.
Juodųjų serbentų ekstraktas
žinomas dėl savo antioksidacinių savybių, padedančių sumažinti odos uždegimą ir atkurti odos natūralų švytėjimą.
Kanapių sėklų aliejus
maitina ir švelnina odą, atstato odos tonusą, šalina toksinus, turi priešuždegiminių savybių. Dėl didelio vitamino E kiekio, aliejus stabdo priešlaikinį senėjimą, apsaugo nuo strijų susidarymo, atstato odos elastingumą.

Jums taip pat patiks

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis