• −30%

Luxury Lover ™

54,56 € Sutaupykite 30%
77,95 €

Įdegio kremas suteikiantis ypatingai tolygią ir jaunatvišką odos išvaizdą. Prabangūs DHA bronzantai užtikrina optimalius ir matomus papildomus įdegio rezultatus, kurie išryškėja per 4 valandas ir išlieka iki savaitės. Sudėtis pripildyta įdegio skatintojais ir natūralaus, tamsaus įdegio stiprikliais, tam kad suteiktų maksimaliai tamsius ir greitus įdegio rezultatus. Electric Daisy™ formulė su ramunėlėmis skatina odos standumą, mažina senėjimo požymius, sutraukia išsilpėtusias poras. C5™- sudėtyje neturi silikono, tačiau suteikia pojūtį tarsi būtų su silikonu. Lengvas, šilko švelnumo kondicionierius “užrakina” drėgmę ir įdegį. BodyFit™ - mažina celiulito atsiradimą ir skatina odos stangrumą. Tatuiruočių ir spalvos apsauga - palaiko tatuiruočių spalvos spindėjimą bei įdegio rezultatus.

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 30eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 30eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
Tattoo & Color Fade Protection
apsaugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus.
Electric Daisy™
šios gelės ekstraktas laikomas natūralia alternatyva botoksui - atpalaiduoja paviršinius raumenis, todėl sumažėja esančios raukšlelės ir užkertamas kelias naujų raukšlių susidarymui.
Body Fit™
veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atkuria odos stangrumą.
C5 Technology™
silikono pojūtis be silikonų sudėtyje. Lengvas, šilkinis ir lygus odos kondicionierius, kuris padeda išlaikyti odos drėgmę ir įdegio rezultatus.

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas