• −35%
Bahama Bronzer ™ + 30€ Solisun abonementas-Pagrindinis-Akcijos

Bahama Bronzer ™ + 30€ Solisun abonementas

51,97 € Sutaupykite 35%
79,95 €

RINKINYS - Bahama Bronzer 325ml įdegio kremas ir 30€ vertės Solisun abonementas už ypatingą kainą.

Abonementas deginimosi paslaugoms galioja VISUOSE Solisun soliariumų centruose, neribotą laiką ir yra nevardinis.  

Įdegio kremas natūraliais ir atidėto veikimo DHA bronzantais suteikia papildomą įdegio spalvą, tarsi tiesiai iš paplūdimio. Ananasų ekstraktas - turi daug antioksidantų ir vitamino C, aktyviai kovoja su laisvųjų radikalų poveikiu, išankstiniu raukšlelių atsiradimu ir padidina kolageno gamybą. Sudėtis papildyta MelanoBronze™ ir Melactiva™ įdegio skatintojais ir tamsaus natūralaus įdegio stiprikliais, apjungiant kartu su melanino gamybos stimuliatoriais, tam, kad suteiktų maksimaliai tamsius ir greitus įdegio rezultatus.  Kinrožių ekstraktas - didina odos elastingumą, suteikdamas stulbinantį natūralų jaunystės impulsą. Lygina odos tekstūrą, tonizuoja ir giliai drėkina.

  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis