Detour ™-Soliariumo kremai-Devoted Creations kolekcija

Detour ™

77,99 €
Išparduota

Nepaprastai tamsaus įdegio kremas, praturtintas dideliu kiekiu DHA ir natūralių bronzinių medžiagų, užtikrina ilgai išliekantį įdegio rezultatą, o kosmetinės bronzinės medžiagos akimirksniu suteikia papildomą įdegio spalvą. Blue Tansy™neutralizuoja oranžinius tonus odoje, kad būtų užtikrinta kuo natūralesnė įdegio spalva. Tiger Grass™ padeda apsaugoti odą nuo aplinkos streso ir pigmentinių dėmių. Japanese Rose™ sutraukia poras ir mažina odos išskiriamą aliejaus perteklių. Matrixyl Synthe 6mažina smulkių raukšlelių atsiradimą. Body Fit™ stangrina odą. MelaTime™ skatina melanino gamybą greitesniems ir tamsesniems rezultatams pasiekti. Papildytas apsaugine priemone nuo tatuiruočių išblukimo ir FreshTek™ formule, kuri gaivina odą ir neutralizuoja po deginimosi soliariume atsirandantį specifinį kvapą.

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
FreshTek™
ingredientų mišinys dezodoruoja ir suteikia gaivumo pojūtį.
Tattoo & Color Fade Protection
apsaugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus.
Blue Tansy™
gėlių ekstraktas, kuriame yra raminamųjų ir gydomųjų savybių, o mėlynos spalvos atspalviai, skirti neutralizuoti oranžinius tonus odoje, kad būtų užtikrinta kuo natūralesnė įdegio spalva.
Medžio anglių ekstraktas
sugeria odos riebalų perteklių, detoksikuoja odą, sutraukia išsiplėtusias poras, mažina uždegimą ir gerina į spuogus linkusios odos buklę, padeda užtikrinti tolygesnę odos spalvą.
Body Fit™
veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atkuria odos stangrumą.
Matrixyl Synthe 6™ kompleksas
galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis, įskaitant kolageną ir elastiną.
MelaTime™
skatina melanino gamybą greitesniems ir tamsesniems natūraliems įdegio rezultatams pasiekti.
Tiger Grass™
spalvą koreguojantis ingridientas, kuris mažina paraudimą ir padeda apsaugoti odą nuo aplinkos streso ir dėmių.
Japanese Rose™
sutraukia išsiplėtusias poras, sugeria odos riebalų perteklių ir skatina kolageno gamybą.

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas