Color Me Black ™-Soliariumo kremai-Glamour kolekcija

Color Me Black ™

28,99 €

Įdegio losjonas pagamintas kokosų vaisių pagrindu, pasižymi itin lengva tekstūra, susigeria į odą nesuteikdamas riebumo pojūčio. Tirozinas ir sudėtyje esantys melanino gamybos stimuliatoriai suaktyvina natūralų įdegio procesą ir suteikia greiteisnius, ilgiau išliekančius rezultatus. Intensyvi DHA formulė reaguoja su amino rūgštimis esančiomis ant išorinio odos sluoksnio ir sukuria rusvą spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas po deginimosi seanso. Kosmetinių ir natūralių ingridientų pagrindu pagamintų bronzantų mišinys sukuria iškart matomą, tamsų, papildomą įdegio atspalvį, kuris išlieka 1-2 dienas. Camu Camu uogų ekstraktas veikia kaip stiprus antioksidantas, kuriame gausu vitamino C, saugo odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Jūržolė - detoksikuoja ir suteikia odai spindesio. Bičių vaškas esantis losjono sudėtyje, išlaiko optimalų odos drėkinimą, kondicionuoja ir apsaugo priešlaikinio senėjimo požymių.

Aromatas: Soft Plum

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas