H.I.M Graphite ™-Soliariumo kremai-H.I.M. kolekcija

H.I.M Graphite ™

32,99 €
Paskutinė prekė

Soliariumo kremas yra sukurtas vyro odai - dezodoruojantis, su tatuiruočių ir įdegio spalvą išsaugančia formule, tinkamas ir jautriai odai. 

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Intensyvūs DHA ir natūralūs bronzantai suteikia atidėto poveikio bronzinį rezultatą, nepalikdami žymių ant drabužių. Tamanu riešutų ektraktas pasižymi stipriomis regeneruojančiomis, drėkinančiomis savybėmis. Taukmedžio sviestas suteikia odai minktštumo ir švelnumo, ramina, drėkina ir maitina odą. Matrixyl Synthe 6™ mažina smulkių raukšlelių atsiradimą, stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą. FreshTek™ ingredientų mišinys dezodoruoja suteikia odai gaivumo pojūtį. Vitaminai C & E - saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, suteikia jaunatviškai spindinčios odos išvaizdą. SunXTend ™ prailgina įdegio rezultatus ir padeda išvengti tatuiruočių spalvų išblukimo.

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
FreshTek™
ingredientų mišinys dezodoruoja ir suteikia gaivumo pojūtį.
Tattoo & Color Fade Protection
apsaugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus.
SunXtend™
padeda ilgiau išlaikyti įdegio rezultatus ir išvengti spalvos blukimo.

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas