Ice Ice Baby ™-Soliariumo kremai-TANOVATIONS kosmetika

Ice Ice Baby ™

35,95 €
Paskutinė prekė

Drėkinantis, atpalaiduojantis, itin gaivus, tamsaus įdegio kremas su vėsinimo funkcija. DHA, natūralūs ir kosmetiniai bronzantai iškart matomiems, giliems ir ilgiau išliekantiems bronzianiams rezultatams. Šaldanti formulė sumažina prakaitavimą, tuo pačiu išlaiko vėsumos pojūtį viso deginimosi seanso metu. Spanguolių ir granatų ekstraktai - stirpūs anti-senėjimo antioksidantai, kovojantys su laisvųjų radikalų pažeidimais. Makadamijos ir migdolų aliejai - ypač drėkina ir minkština odą. MelanoBronze™ – skatina melanino aktyvumą, kad būtų suteiktas ilgalaikis, tamsesnis įdegio rezultatas. Kviečių baltymai - akimirksniu stangrina odą. Kofeinas ir žaliosios arbatos ekstraktai - stangrina, tonizuoja ir gerina mikrociruliacijos procesus.

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
Vėsinantis poveikis
suteikia gaivos ir vėsumo pojūtį po kiekvieno seanso.

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas