SOHO kolekcija

Aktyvūs filtrai

Deginimasis tikriausiai yra vienas pagrindinių vasaros veiklų atributų. Įdegusi oda atrodo itin gražiai, todėl nenuostabu, jog neretas kuris savaitgalį važiuoja prie ežero ar jūros kiek pasideginti. Tačiau Lietuvoje saulė kepina tik ketvirtadalį metų, todėl norint savo įdegį palaikyti, tenka pradėti lankyti soliariumus.
-
Pradedant eiti į soliariumus, labai svarbu yra išsirinkti tinkamą soliariumo kremą. Soliariumo kremai, priklausomai nuo sudėties, suteikia papildomą įdegio spalvą, įdegį stimuliuoja, drėkina odą. Kai kurie įdegio kremai savo sudėtyje turi DHA bronzinių medžiagų, kurios, aktyvuodamos odos paviršiuje esančias negyvas ląsteles, nuo 5 iki 7 dienų palaiko norimą įdegio spalvą, oda ir toliau "deginasi" - tamsėja - net išėjus iš soliariumo. Kremai soliariumui taip pat neretai savo sudėtyje turi natūralių arba kosmetinių bronzinių medžiagų. Abu šių medžiagų tipai odai suteikia papildomą įdegio spalvą, skiriasi tik pati medžiaga. Pavyzdžiui, šaltalankių uogos arba tam tikrų riešutų lukštų ekstraktai yra natūralios bronzinės medžiagos, suteikiančios odai papildomą įdegio atspalvį.
-
Renkantis tinkamą soliariumo kremą, taip pat svarbu yra atkreipti dėmesį į šių gamintojus. Rinkdamiesi globaliai pripažintus bei dominuojančius soliariumo kremų rinką gamintojus užtikrinate perkamo produkto kokybę. Pavyzdžiui, Devoted Creations yra visame pasaulyje populiarūs įdegio kremų gamintojai. Devoted Creations kremai siūlo itin platų prekių asortimentą, atitinkantį kiekvieno poreikius.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas