H.I.M. kolekcija

Vyrams

Aktyvūs filtrai

Nenuostabu, jog tiek vyrai, tiek moterys nori būti įdegę. Kadangi gyvename šalyje, kurioje metų laikai gana drastiškai keičiasi, todėl įgauti natūralų įdegį galime tik vasaros laikotarpiu. Dėl šios priežasties vyram, norintiems savo įdegį palaikyti visus metus, siūlome pasidomėti soliariumo paslaugomis.
-
Vienas svarbiausių aspektų lankantis soliariumuose yra tinkamas soliariumo kremas. Šiais laikais jų yra begalės, todėl atrasti būtent sau tinkamą įdegio kremą nėra sudėtinga, tačiau gali būti kiek painu. Pirmiausia reikėtų įsivertinti savo biudžetą, žinoti, kiek pinigų norite išleisti soliariumo kremams. Taip susiaurinsite itin platų pasirinkimo spektrą, palengvinsite savo tinkamo kremo paieškas. Taip pat svarbu būtų atkreipti dėmesį į pačio kremo sudėtį. Kai kurie įdegio kremai savo sudėtyje turi kosmetinių bronzinių medžiagų, kurios odai suteikia trumpalaikę įdegio spalvą, ir DHA - aktyviosios medžiagos, kurios, reaguodamos su odos paviršiuje esančiomis negyvomis ląstelėmis, suintensyvina odos patamsėjimą po deginimosi seanso. Be to, įdegio losjonas atlieka ir kitas funkcijas. Pavyzdžiui, vieni soliariumo kremai drėkina odą, mažina raukšlių atsiradimą, stangrina odą. Šiais aspektais taip pat svarbu pasidomėti, norint išsirinkti sau tinkamą įdegio kremą.
-
Devoted Creations linijos kremai siūlo itin platų soliariumo kremų asortimentą, pritaikyta tikriausiai kiekvieno poreikiams bei galimybėms. Devoted Creations kremai iš H.I.M. kolekcijos yra pritaikyti būtent vyrams, tiek kvapu, tiek dezodoruojančiom kremo savybėm.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas