Akcijos

Aktyvūs filtrai

Tikriausiai ne vienas sutiks, jog deginimasis yra malonus užsiėmimas. Ar tai būtų deginimasis po saule, ar soliariume, įdegusi oda yra vienas ryškiausių grožio atributų šiais laikais. Tad ar ne puiku būtų pasinaudoti proga gauti nuolaidą soliariumo seansams bei soliariumo kremams?
-
Didžiausias soliariumų tinklas Lietuvoje Solisun siūlo pačias karščiausias sezono akcijas. Solisun akcija galioja tiek soliariumų kremams, tiek soliariumų abonementams. Akcija soliariumui leis jums Solisun soliariumų centrų paslaugomis naudotis dar pigiau! Be to, soliariumo kremai akcija pasižymi ne kasdien, tad naudokis pasiūlymu jau šiandien!
-
Nuolaida soliariumui gali galioti ne tik pavieniams seansams Solisun soliariumų centruose, tačiau ir soliariumų abonementams. Solisun taip pat galite įsigyti ir soliariumų kremų bei soliariumų abonementų rinkinių, kurie leis jums sutaupyti nemažą sumą pinigų. Nors soliariumų abonementai siūlo ir taip mažesnę kainą per seansą, soliariumo abonementas akcija leis jums daug pigiau lankytis Solisun soliariumuose.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas