Devoted Creations kolekcija

Aktyvūs filtrai

Pradedant lankytis soliariume, neretai kyla klausimas - kaip išsirinkti tinkamą soliariumo kremą? Parduotuvėse šių kremų, rodos, begalės, todėl pradedantiesiems užduotis suvokti, kokio kremo jiems reikia bei kokias funkcijas atlieka tam tikri kremo ingredientai gali būti išties paini. Taigi, kaip išsirinkti soliariumo kremą?
-
Soliariumo kremai - tai įdegį skatinančios priemonės. Įvairių medžiagų, pavyzdžiui, baltymo tirozino, pagalba, įdegio kremai suaktyvina melanino ląsteles, ir taip skatina greito bei ryškaus įdegio atsiradimą. Tam tikri soliariumo kremai savo sudėtyje taip pat turi DHA bronzinių medžiagų, kurios, stimuliuodamas odos paviršiuje esančias negyvas ląsteles, suteikia kūnui vis ryškėjančia įdegio spalvą, todėl net išėjus iš soliariumo jūsų kūnas ir toliau "deginsis". Kalbant apie bronzines medžiagas, kremas įdegiui taip pat savo sudėtyje gali turėti natūralių arba kosmetinių bronzinių medžiagų, kurios suteiks odai papildomą įdegio atspalvį.
-
Įdegio kremai, apart kosmetinės pusės, taip pat atlieka ir kitas funkcijas. Viena svarbiausių soliariumo kremų paskirčių yra odos drėkinimas. Ilgi arba dažni deginimosi seansai odą gali suerzinti, išsausinti. Efektyvus odos drėkinimas įdegio kremo pagalba užkirs kelią odos sudirgimui, raukšlių atsiradimui. Soliariumo kremai taip pat, tam tikrų medžiagų, aliejų ar ekstraktų pagalba, gali padėti stangrinti odą, užkirsti kelią raukšlių atsiradimui, apsaugoti tatuiruotes, dezodoruoti odą, kovoti su laisvaisiais radikalais, ir taip toliau.
-
Taip pat svarbu yra atkreipti dėmesį į įdegio kremo gamintojus. Pirkdami produktus iš globaliai pripažintų gamintojų, užtikrinate savo norimo produkto kokybę. Pavyzdžiui, Devoted Creations yra vieni didžiausių soliariumo kremų gamintojų. Devoted Creations kremai siūlo itin platų įdegio kosmetikos asortimentą, kuris atitiks beveik kiekvieno galimybes bei poreikius.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas