Glamour kolekcija

Aktyvūs filtrai

Šiais laikais soliariumai - kaip niekad populiarūs. Nors vasaros mėnesiais degintis galima ir po saule, prie jūros ar savo kieme, likusiu metų laikotarpiu tokios galimybės nelieka. Dėl šios priežasties tie, kurie nori palaikyti savo įdegį, rudenį ar žiemą pradeda naudotis soliariumų paslaugomis.
-
Vienas svarbiausių dalykų pradedant deginimosi seansus soliariumuose yra tinkamo soliariumo kremo pasirinkimas. Soliariumo kremai stimuliuoja melanino gamybą odoje, todėl juos naudojant įdegis yra įgaunamas greičiau bei būna ryškesnis. Įdegio kremai taip pat neretai savo sudėtyje turi DHA bronzinių medžiagų, kurios, reaguodamos su odos paviršiuje esančiomis negyvomis ląstelėmis, suteikia odai trumpalaikę įdegio spalvą. Ši spalva išryškėja kelios valandos po seanso, tad galima teigti, jog oda ir toliau "deginasi" net išėjus iš soliariumo. Norint dar intensyvesnio bei tamsesnio įdegio, rekomenduojama pasidomėti soliariumo kremais su natūraliomis ar kosmetinėmis bronzinėmis medžiagomis. Šios medžiagos suteiks odai įdegio atspalvį, kuris po kelių kartų nusiplaus vandeniu.
-
Įdegio losjonas, apart kosmetinių aspektų, taip pat atlieka ir ne vieną praktinę funkciją. Vienas svarbiausių įdegio kremų vaidmenų yra odos drėkinimas. Tiek deginantis soliariume, tiek po seanso itin svarbu yra išlaikyti odą sudrėkintą bei pamaitintą. Dažnas bei intensyvus lankymasis soliariume odą gali išsausinti, todėl ši bus labiau linkusi į sudirgimą, raukšlių susidarymą, stangrumo praradimą. Įdegio kremai taip pat padeda odą detoksikuoti, apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų poveikio, raukšlių atsiradimo, ir taip toliau.
-
Renkantis soliariumo kremą, taip pat svarbu yra atkreipti dėmesį į gamintoją. Pavyzdžiui, Devoted Creations yra plačiai pripažinti įdegio kosmetikos gamintojai. Devoted Creations kremai siūlo itin platų produktų asortimentą, todėl jų kolekcijoje kiekvienas atras tai, ko ieško, pagal galimybes bei poreikius.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas