Intensity kolekcija

Aktyvūs filtrai

Nepaslaptis, jog pradedantys lankyti soliariumą neretai gali pasimesti tokioje galybėje įvairių soliariumo kremų. Žiūrint į skirtingas kolekcijas, begalę itin kūrybiškų pavadinimų bei įvairias kremų savybes gali susisukti galva. Tačiau tinkamą įdegio kremą ne taip jau ir sunku išsirinkti, kuomet atsakome sau į tam tikrus klausimus.
---
Turbūt vienas svarbiausių aspektų, kurį reikia sau įsivardinti, būtų biudžetas. Jeigu manote, jog tam tikri soliariumo kremai gali būti jums per brangūs, pasirinkimą galite susiaurinti iki tokių kremų, kuriuos galėsite įsigyti už prieinamą kainą. Taip pat svarbu būtų atkreipti dėmesį į kremo sudėtį. Pavyzdžiui, tam tikri įdegio kremai savo sudėtyje turi DHA bronzinių medžiagų, kurios, reaguodamos su negyvomis odos ląstelėmis odos paviršiuje, suteikia papildomą įdegio spalvą, trunkančia nuo 5 iki 7 dienų. Deginimosi kremai taip pat savo sudėtyje gali turėti kitų, papildomų kosmetinių bronzinių medžiagų, kurios, kaip ir DHA, simuliuos įdegį, suteikdamos odai trumpalaikę bronzinę spalvą. Tiesa, kai kurie kremai savo sudėtyje bronzantų neturi, tad jeigu norite labiau natūralaus, vien tik deginimusi išgauto įdegio, patartina būtų rinktis soliariumo kremus be kosmetinių bronzinių medžiagų.
---
Devoted Creations kremų asortimentas siūlo itin platų įdegio kosmetikos pasirinkimą. Devoted Creations kremai iš Intensity kolekcijos yra parduodami už itin prieinamą kainą, juos aplikuoti taip pat nėra sunku. Šioje kolekcijoje galite rasti kremus su bronzantais ir be, pritaikytus tiek sportui, tiek jautresnei odai. Dauguma šių įdegio kremų yra pagaminti alijošiaus ekstrakto pagrindu, kuris užtikrina, jog jūsų oda išliks sudrėkinta bei apsaugota nuo išausėjimo.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas