Nemokamas užsakytų prekių atsiėmimas Vilniuje: 

Atsiimkite prekes iš SOLISUN centro Ateities g. 1F, Vilniuje, Jums patogiu metu, darbo dienomis nuo 08:00 iki 22:00 val. Dėmesio! Galite atvykti atsiimti užsakymą tik gavę pranešimą telefonu, jog Jūsų prekės paruoštos atsiimti.

Užsakytų prekių pristatymas į namus:

Prekių pristatymas į visus Lietuvos miestus registruota pirmenybine siunta yra NEMOKAMAS, jeigu užsakymo suma viršija 100€. Jeigu prekių suma yra mažesnė nei 100€ pristatymo kaina yra - 5 €. Lietuvos paštu užsakymus siunčiame registruotomis pirmenybinėmis siuntomis, pašto kurjeris siuntą pristato į namus ar biurą, jeigu nieko neranda, pašto dėžutėje ir sms žinute palieka pranešimą, tuomet siuntą galite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje.

Užsakytų prekių atsiėmimas Omniva / LPExpress terminaluose:

Tai prekės pristatymo būdas, kai gavėjas siuntą atsiima iš pasirinkto terminalo. Paslauga teikiama Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Prekių pristatymas į  Omniva ar LpExpress terminalą yra NEMOKAMAS, kai užsakymo suma viršija 50€. Jeigu prekių suma yra mažesnė nei 50€ pristatymo kaina yra - 2,50 €. 

Apie siuntos gavimą gavėjui pranešama SMS žinute arba el. paštu, kur taip pat nurodomas kodas, būtinas paštomato skyriaus atidarymui. Jei siunta neatsiimama per nurodytą laiką, ji grąžinama siuntėjui.

*Siunta Omniva terminale saugoma 7 dienas, o LPexpress terminale tik 3 dienas;

*Nerekomenduojame rinktis oro temperatūrai nukritus žemiau 0 (jeigu Jūsų prekei(/ėms) gali pakenkti žema temperatūra).

Prekių grąžinimas

Jeigu, gavus ir išpakavus prekę, pastebite pažeistą įpakavimą ar prekės broką, susisiekite su mums el.paštu info@idegiokremai.lt. Brokuotą ar pažeistą prekę pakeisime kita arba grąžinsime Jums pinigus. 

Remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217 ( http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450 ) bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“  (http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=148061&p_query=&p_tr2= ), prekes galite grąžinti per keturiolika darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos, raštu pranešdami apie tai el.paštu info@idegiokremai.lt, jei:

-          grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;

-          prekė yra nenaudota ir nesugadinta;

-          prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

Pristatymo terminai

2–4 darbo dienos – prekėms esančioms mūsų sandėlyje. Gavę mokėjimus iki 12.00 jas dažniausiai išsiunčiame tą pačią darbo dieną (arba artimiausią darbo dieną jeigu užsakymas apmokėtas savaitgalį/švenčių dienomis).

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis