Exclusive kolekcija

Aktyvūs filtrai

Šiais laikais įdegis neretai tampa svarbiu išvaizdos atributu. Vasaros mėnesiais degintis galima praktiškai bet kur - svarbiausia, jog kepintų saulė. Deja, likusius tris ketvirčius metų tenka arba eiti į soliariumą, arba nesideginti iš viso.
-
Vienas svarbiausių deginimosi soliariume atributų yra soliariumo kremas. Soliariumo kremai paruošia odą deginimuisi, ją drėkina, aktyvuoja melanino ląsteles. Įdegio kremai neretai savo sudėtyje turi natūralių įdegio skatintojų. Pavyzdžiui, baltymas tirozinas - vienas pagrindinių įdegio spartintojų. Ši medžiaga skatina melanino gamybą odoje, taip užtikrindama greitą bei ryškų įdegio rezultatą. Įdegį skatinantis kremas taip pat dažnai savo sudėtyje turės įvairių ekstraktų, aliejų bei kitų medžiagų, kurios drėkina odą. Odos drėkinimas besideginant itin svarbus, kadangi karštis bei UV spinduliai odą gali išvarginti, išsausinti. Dėl šios priežasties svarbu, jog deginimosi kremas efektyviai drėkintų bei maitintų odą. Šiam tikslui soliariumo kremo sudėtyje ieškokite kokoso riešutų, kanapių seklų bei kitų aliejų ar ekstraktų.
-
Įdegio kremai taip pat neretai savo sudėtyje turės natūralių arba kosmetinių bronzinių medžiagų. Šios medžiagos jūsų įdegiui suteiks papildomą spalvą. Soliariumo kremai su bronzantais dažniausiai būna rudos spalvos - taip atskirsite, ar jūsų norimame kreme šių bronzinių medžiagų yra. Jeigu soliariumo kremas baltas ar skaidrus, vadinasi, jog šis kremas yra be bronzantų.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas