• −30%
Destination Darkness ™-Soliariumo kremai-Exclusive kolekcija

Destination Darkness ™

55,26 € Sutaupykite 30%
78,95 €
Išparduota

Soliariumo kremas su dideliu kiekiu DHA, natūralių ir kosmetinių bronzantų sukuria tamsius atidėto veikimo ir iškart matomus rezultatus. Tirozinas kartu su Melactiva™ paspartina natūralų įdegio procesą, stimuliuodamas melanino gamybą, suteikdamas maksimaliai tamsius natūralaus įdegio rezultatus. Blue Tansy™ - gėlių ekstraktas, neutralizuoja oranžinius tonus odoje, kad būtų užtikrinta kuo natūralesnė įdegio spalva. Medžio anglių ekstraktas – sugeria odos riebalų perteklių, detoksikuoja odą, sutraukia išsiplėtusias poras, mažina uždegimą ir gerina į spuogus linkusios odos buklę, padeda užtikrinti tolygesnę odos spalvą. Body Fit™ technologija – veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atkuria odos stangrumą. Patentuota technologija saugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus. 

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
Tattoo & Color Fade Protection
apsaugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus.
Blue Tansy™
gėlių ekstraktas, kuriame yra raminamųjų ir gydomųjų savybių, o mėlynos spalvos atspalviai, skirti neutralizuoti oranžinius tonus odoje, kad būtų užtikrinta kuo natūralesnė įdegio spalva.
Medžio anglių ekstraktas
sugeria odos riebalų perteklių, detoksikuoja odą, sutraukia išsiplėtusias poras, mažina uždegimą ir gerina į spuogus linkusios odos buklę, padeda užtikrinti tolygesnę odos spalvą.
Body Fit™
veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atkuria odos stangrumą.
Kokoso riešutų aliejus
intensyviai drėkina ir švelnina odą, tokiu būdu padeda ilgiau išlaikyti įdegio rezultatus, bei sveiką odos išvaizdą.
Įvertinimas 
2021-07-08

Atsiliepimas

Kremukas tamsios konsistencijos, tad ir efektas pamatomas iškart po seanso, puikiai pasiskirsto ant odos ir nepalieka dryžių.

Įvertinimas 
2021-06-05

Rekomenduoju :)

Labai lengvai pasiskirsto ant odos, idegis matosi po pirmo deginimosi seanso. Oda labai tapo svelnesni ir pridrekinta. Neturi oranzinio atspalvio. Didziausios rekomendacijos!!????

Įvertinimas 
2021-05-31

Pagyrimas!

Labai geras kremukas! ☀️☀️ Drąsiai rekomenduoju! Kas labiausiai patiko, kad tamsus, ppo pirmo karto jau matosi puikus rezultatas! ???????? Oda pe deginimosi seanso švelni, primaitinta.

Rašyti apžvalgą

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas