Woke Up Like This ™-Soliariumo kremai-Devoted Creations

Woke Up Like This ™ 360ml

71,98 €

Nepaprasto švelnumo suteikiantis, odos netobulumus maskuojantis įdegio kremas pastebimam, ilgai išliekančiam Jūsų įdegiui. CC Crème formulė suteiks nepriekaištingą švytėjimą ir prabangią bronzinę įdegio spalvą. Odą jauninančios sudedamosios dalys, tokios kaip „Advanced Matrixyl Synthe 6 ™“ ir „BodyFit ™“, padės kovoti su raukšlėmis, celiulitu ir odos nelygumais. Leiskite, kad šis nepriekaištingas, satino tobulinimo kremas būtų Jūsų odos seksualumo slaptas ginklas. Kai jie paklaus, tiesiog pasakykite jiems – aš tokia pabudau! 

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS
  • Kiekvienam klientui - DOVANA Kiekvienam klientui - DOVANA

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
FreshTek™
ingredientų mišinys dezodoruoja ir suteikia gaivumo pojūtį.
Body Fit™
veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atkuria odos stangrumą.
Matrixyl Synthe 6™ kompleksas
galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis, įskaitant kolageną ir elastiną.
CC Crème
suteikia odai matiškumo, maskuoja išorinius netobulumus: išbėrimus, strazdanas, nelygų toną, pigmentines dėmes, kapiliarinį tinklelį ir t.t.
Hibiscus augalų ekstraktas
ramina ir vėsina, didina odos elastingumą, skatina nuostabų natūralų odos jauninimo efektą. Gerina odos toną ir tekstūrą bei giliai drėkina, mažina uždegimus, bėrimus. 
Revita Fit™
tonizuoja ir stangrina odą.
IdeaLift™
kovoja su odos glebimu, suteikdama jaunatvišką, stangrią išvaizdą.
MelaTime™
skatina melanino gamybą greitesniems ir tamsesniems natūraliems įdegio rezultatams pasiekti.

Jums taip pat patiks

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis