Naujienos

Aktyvūs filtrai

Šiais laikais įdegis yra kaip niekad populiarus grožio atributas, ypač vasaros mėnesiais, kuomet kepina saulė. Likusius metus, norint palaikyti savo įdegį, žmonės neretai naudojasi soliariumų paslaugomis. Pradedantiesiems tai gali būti painu - ką reikia žinoti, prieš pradedant eiti į soliariumą?
-
Tikriausiai vienas svarbiausių soliariumo atributų yra tinkamai parinkti soliariumų kremai. Šie kremai soliariumui padeda greičiau įgauti intensyvesnį įdegį bei drėkinti odą. Kremų sudėtyje esančios medžiagos, kaip, pavyzdžiui, tirozinas, suaktyvina odoje esantį melaniną, kuris leidžia deginimosi procesui vykti daug sparčiau. Taip pat daugelio kremų sudėtyje esančios DHA bronzinės medžiagos, paveikdamos odos paviršiuje esančias negyvas ląsteles, suteikia kūnui trumpalaikį įdegio atspalvį, išsilaikantį nuo 5 iki 7 dienų. Panašiai veikia ir soliariumo kremai su bronzantais. Šie kremai savo sudėtyje turi kosmetinių bronzinių medžiagų, kurios suteikia odai įdegio spalvą, po kelių kartų nusiplaunančią vandeniu. Tad priklausomai nuo to, koks įdegio rezultatas yra pageidaujamas, priklausys, kokį įdegio kremą reikėtų rinktis - su DHA ar kosmetinėmis bronzinėmis medžiagomis, ar be jų.
-
Tinkamas kremas skatinantis įdegį taip pat turėtų efektyviai drėkinti bei maitinti odą. Kadangi nuo dažnų ar ilgų soliariumo seansų oda gali išsausėti, itin svarbu yra ją tinkamai sudrėkinti. Sausa oda yra linkusi į raukšlių susidarymą, stangrumo praradimą, sudirgimą, todėl rekomenduojama rinktis kremą, kurio sudėtyje būtų įvairių aliejų ar augalinių ekstraktų, kurie užtikrintų, jog naudojimo metu oda bus efektyviai drėkinama. Soliariumo kosmetika taip pat neretai atlieka ir begales kitų svarbių funkcijų. Pavyzdžiui, tam tikri soliariumų kremai padeda odą stangrinti, dezodoruoti, apsaugo tatuiruotes.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas