All Black Everything ™-Soliariumo kremai-Glamour kolekcija

All Black Everything ™ 250ml

29,98 €

Įdegio losjonas pagamintas kokosų vaisių pagrindu, pasižymi itin lengva tekstūra, susigeria į odą nesuteikdamas riebumo pojūčio. Tirozinas ir sudėtyje esantys melanino gamybos stimuliatoriai suaktyvina natūralų įdegio procesą ir suteikia greiteisnius, ilgiau išliekančius rezultatus. Ekstremaliai intensyvi DHA formulė sukuria itin tamsią spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas po deginimosi seanso. Kosmetinių ir natūralių bronzantų mišinys suteikia iškart matomą, labai tamsų, papildomą įdegio atspalvį. Medžio anglių ekstraktas sutraukia poras, mažina uždegimą ir gerina į spuogus linkusios odos buklę. Camu Camu uogų ekstraktas veikia kaip stiprus antioksidantas, saugo odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Jūržolė - detoksikuoja, švelnina ir suteikia odai spindesio. Bičių vaškas esantis losjono sudėtyje, išlaiko optimalų odos drėkinimą, kondicionuoja ir apsaugo priešlaikinio senėjimo požymių.

Aromatas: Coconut Berry Fizz

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS
  • Kiekvienam klientui - DOVANA Kiekvienam klientui - DOVANA

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
Medžio anglių ekstraktas
sugeria odos riebalų perteklių, detoksikuoja odą, sutraukia išsiplėtusias poras, mažina uždegimą ir gerina į spuogus linkusios odos buklę, padeda užtikrinti tolygesnę odos spalvą.

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis