• −35%
Woke Up Like This ™ + 45€ Solisun

Woke Up Like This ™ + 45€ Solisun abonementas

76,04 € Sutaupykite 35%
116,99 €
Paskutinė prekė

RINKINYS - Devoted Creations soliariumo kremas Woke up like this 360ml ir 45€ vertės Solisun abonementas už ypatingą kainą.

Abonementas deginimosi paslaugoms galioja VISUOSE Solisun soliariumų centruose, neribotą laiką ir yra nevardinis. 

Įdegio kremas skatina tamsų, ilgai išliekantį įdegį, praturtintas vitaminais ir odą puoselėjančiomis medžiagiomis. Natūralios ir DHA bronzinės medžiagos suteikia iš karto matomą, papildomą įdegio spalvą. Matrixyl Synthe 6 – galingas peptidas nuo senėjimo, mažina smulkių raukšlelių atsiradimą. Kinrožių ekstraktas didina odos elastingumą, tonizuoja, suteikia odai tolygią tekstūrą, tuo pačiu gausiai drėkina.FreshTek – suteikia gaivos pojūtį ir neutralizuoja po deginimosi soliariume atsirandantį specifinį kvapą.

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
Body Fit™
veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atkuria odos stangrumą.
Matrixyl Synthe 6™ kompleksas
galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis, įskaitant kolageną ir elastiną.
Revita Fit™
tonizuoja ir stangrina odą.
IdeaLift™
kovoja su odos glebimu, suteikdama jaunatvišką, stangrią išvaizdą.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas