Fortune ™-Soliariumo kremai-Color Rush kolekcija

Fortune ™ 400ml

144,00 €
Prekė su papildomais pasirinkimais

Patys tamsiausi DHA, natūralūs ir kosmetiniai bronzantai iškart matomiems, juodžiausiems įdegio rezutatams. Galingi antioksidantai, neutralizuoja laisvuosius radikalus ir skatina kolageno ir elastino gamybą. Medžio anglių ekstraktas absorbuoja riebalų perteklių, sutraukia poras, padeda gerinti į spuogus linkusios odos būklę. Blue Tansy™ padeda išvengti oranžinių įdegio atspalvių, natūralesnei įdegio spalvai. Kašmyro ekstraktai natūraliai drėkina odą, kad ji būtų šilkinė, minkšta ir lygi. Renovage™ stangrina, drėkina ir putlina odą. SunXtend™ ir tatuiruočių spalvų išblukimo apsauga padeda išlaikyti įdegio spalvą. Liquid Glass™ ingredientas intensyviai mažina odos senėjimo požymius, raukšlelių susidarymo procesą. Body Fit ™ technologija - sumažina celiulito išvaizdą, padeda atkurti odos tvirtumą. 

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
Blue Tansy™
gėlių ekstraktas, kuriame yra raminamųjų ir gydomųjų savybių, o mėlynos spalvos atspalviai, skirti neutralizuoti oranžinius tonus odoje, kad būtų užtikrinta kuo natūralesnė įdegio spalva.
Medžio anglių ekstraktas
sugeria odos riebalų perteklių, detoksikuoja odą, sutraukia išsiplėtusias poras, mažina uždegimą ir gerina į spuogus linkusios odos buklę, padeda užtikrinti tolygesnę odos spalvą.
Renovage™
stangrina putlina ir drėkina odą.
Liquid Glass™
stipri priešlaikinio senėjimo technologija, kuri mažina raukšles ir sutraukia išsiplėtusias poras.
SunXtend™
padeda ilgiau išlaikyti įdegio rezultatus ir išvengti spalvos blukimo.
Kašmyro ekstraktai
natūraliai drėkina odą, kad ji būtų šilkinė, minkšta ir lygi.
Body Fit™
veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atkuria odos stangrumą.
Įvertinimas 
2021-06-18

Fortuna

Pats geriausias kremas norint greito ir efektyvaus įdegio,malonaus kvapo.Ilgai išliekantys įdegis.oda atrodo pamaitinta ir zvilganti.Mano favoritas tarp daugiausia turinčių DHA kremų????

Įvertinimas 
2021-06-01

Fortune

šis kremas, ne tik ispudingas, duoda iskart matoma efekta, bet po keliu dienu išlieka idegis, odos bukle kaip aksomine! O ir kvapas struktura verta kainos! super ! 100 balu!

Įvertinimas 
2021-05-31

Rekomenduoju

Tobulas kremas norint pasiekti maksimalių rezultatų! Jau po pirmo karto efektas buvo matomas! Kvapas labai prabangus, įdegis išryškėja dar po kelių valandų. Galima teptis ir nesideginant, oda bus gražiai įrudusi! Esu labai patenkinta šiuo kremu!

Rašyti apžvalgą

Jums taip pat patiks

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis