Bronze Have More Fun ™-Soliariumo kremai-Glamour kolekcija

Bronze Have More Fun ™ 250ml

28,98 €

Įdegio losjonas pagamintas kokosų vaisių pagrindu, pasižymi itin lengva tekstūra, susigeria į odą nesuteikdamas riebumo pojūčio. Tirozinas ir melanino gamybos stimuliatoriai suaktyvina natūralų įdegio procesą ir suteikia greiteisnius bei ilgiau išliekančius rezultatus. Intensyvi DHA formulė sukuria rusvą spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas po deginimosi seanso. Kosmetinių ir natūralių ingridientų pagrindu pagamintų bronzantų mišinys sukuria iškart matomą, švelnų, papildomą įdegio atspalvį, kuris išlieka 1-2 dienas. Camu Camu uogų ekstraktas veikia kaip stiprus antioksidantas, kuriame gausu vitamino C, saugo odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Hamamalis sutraukia poras ir suteikia odai standumo. Jūržolė - detoksikuoja, švelnina ir suteikia odai spindesio. Bičių vaškas esantis losjono sudėtyje, išlaiko optimalų odos drėkinimą, kondicionuoja ir apsaugo priešlaikinio senėjimo požymių. Be parabenų 

Aromatas: Sugar Craze

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS
  • Kiekvienam klientui - DOVANA Kiekvienam klientui - DOVANA

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas