H.I.M Chrome ™-Soliariumo kremai-H.I.M. kolekcija

H.I.M Chrome ™

30,99 €

Itin lengvai įsigeriantis įdegio kremas su natūraliais bronzantais sukurtas vyro odai - dezodoruoja, saugo tatuiruočių spalvą, nepalieka lipnumo. Mažai priežiūros reikalaujantys bronzantai padeda lengvai, tolygiai ir itin tamsiai įdegti. Peptidai, esantys sudėtyje, mažina smulkių raukšlelių atsiradimą, avokadų ekstraktas užkerta kelią odos paraudimui, mažinant jautrios odos sudirginimo galimybę. Tamanu aliejus skatina odos regeneracijos procesą, vitaminai C ir E kovoja su laisvųjų radikalų poveikiu, suteikdami odai spindinčio švytėjimo. SunXTend™ - prailgina įdegio rezultatus ir padeda išvengti tatuiruočių spalvų blukimo.

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
FreshTek™
ingredientų mišinys dezodoruoja ir suteikia gaivumo pojūtį.
Tattoo & Color Fade Protection
apsaugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus.
SunXtend™
padeda ilgiau išlaikyti įdegio rezultatus ir išvengti spalvos blukimo.
Matrixyl Synthe 6™ kompleksas
galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis, įskaitant kolageną ir elastiną.

Jums taip pat patiks

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis