H.I.M Titanium ™-Soliariumo kremai-H.I.M. kolekcija

H.I.M Titanium ™ 250ml

31,98 €
Paskutinė prekė

Itin lengvai įsigeriantis įdegio kremas su DHA bronzantais sukurtas vyro odai - dezodoruoja, saugo tatuiruočių spalvą, nepalieka lipnumo pojūčio. Intensyvūs DHA ir kosmetinių bronzantų sukuria tamsius atidėto veikimo ir iškart matomus rezultatus. Peptidai esantys sudėtyje mažinasmulkių raukšlelių atsiradimą, o avokadų ekstraktai užkerta kelią odos paraudimui, mažindami jautrios odos sudirginimo galimybę. Ličio vaisių ekstraktas –intensyviai drėkina, išlaiko odą švelnią ir elastingą. Po deginimosi atsirandantį kvapą šalinanti formulė išlaikys gaivų odos kvapą visą dieną. SunXTend™-prailgina įdegio rezultatus ir padeda išvengti tatuiruočių spalvų blukimo.

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS
  • Kiekvienam klientui - DOVANA Kiekvienam klientui - DOVANA

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
FreshTek™
ingredientų mišinys dezodoruoja ir suteikia gaivumo pojūtį.
Tattoo & Color Fade Protection
apsaugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus.
SunXtend™
padeda ilgiau išlaikyti įdegio rezultatus ir išvengti spalvos blukimo.
Matrixyl Synthe 6™ kompleksas
galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis, įskaitant kolageną ir elastiną.
Įvertinimas 
2021-05-31

Rekomenduoju

Kremas labai patiko vyrui! Turintis bronzantų, tad efektas matėsi jau po pirmo karto! Kvapas skanus, vyriškas, po deginimosi taip pat išlieka kvapnus. Rekomenduoju tiems kas nori greitų ir efektyvių rezultatų iškart!

Rašyti apžvalgą

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas