Baby Got Black ™-Soliariumo kremai-TANOVATIONS kosmetika

Baby Got Black ™

33,95 €

Įdegio kremas su tamsiais, tryjų rūšių bronzantais, sukurtas iškart matomiems ir ilgiau išliekantiems rezultatams. MelanoBronze™ – skatina melanino aktyvumą, maksimalų natūralų įdegį. Kviečių baltymai - akimirksniu stangrina odą. Kofeinas ir žaliosios arbatos ekstraktai - stangrina, tonizuoja ir gerina mikrociruliacijos procesus. Acai uogų ir granatų ekstraktai - stirpūs anti-senėjimo antioksidantai, kovojantys su laisvųjų radikalų pažeidimais. Kokosų aliejus – intensyviai drėkina ir švelnina odą, tokiu būdu padėdami ilgiau išlaikyti įdegio rezultatus, bei sveiką odos išvaizdą. Kelių įdegio akseleratorių mišinys skatina melanino gamybą, greitesnį, tamsesnį, natūralų įdegį.  

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
Kokoso riešutų aliejus
intensyviai drėkina ir švelnina odą, tokiu būdu padeda ilgiau išlaikyti įdegio rezultatus, bei sveiką odos išvaizdą.
Įvertinimas 
2021-07-08

Atsiliepimas

Kremukas ypatingai tamsios konsistencijos, kuri suteikia tamsų ir ilgai išliekantį įdegį. Kvapas primena juoduosius serbentus, kuris ant odos išlieka visą dieną. Dėka kokosų aliejaus oda pridrekinta ir švelni.

Rašyti apžvalgą

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas