Veido / kūno priežiūros produktai

Aktyvūs filtrai

Veido bei kūno odos priežiūra yra neatsiejama kasdienos dalis. Tam, jog oda būtų sveika, skaisti ir elastinga, ją svarbu efektyviai drėkinti bei maitinti. Šią užduotį padeda įveikti įvairūs veido bei kūno kremai. Jei mėgstate degintis soliariumuose, odos priežiūra yra kaip niekad svarbi.
-
Veido kremai yra gaminami skirtingai, kadangi nei vieno odos kompleksija nėra tokia pati. Priklausomai nuo veido odos tipo, siūlytina rinktis skirtingus kremus, pritaikytus mišriai, sausai, riebiai ar jautriai odai. Šis principas galioja ir tuomet, jei ieškote priemonių atgaivinti odą po soliariumų seansų. Svarbiausia, jog veido kremai po deginimosi užtikrintų maksimalų odos drėkinimą, kadangi oda po soliariumo seansų gali išsausėti. Sausa veido oda yra linkusi į padidėjusį sudirgimą, raukšlių susidarymą, elastingumo, skaistumo praradimą, tad labai svarbu kaip įmanoma geriau drėkinti odą.
-
Tos pačios taisyklės galioja ir kūno odai. Kūno kremai, kaip ir veido kremai, turi efektyviai drėkinti bei maitinti odą, jog ši išliktų sveika po deginimosi soliariume. Įvairūs aliejai bei ekstraktai ar kitos medžiagos, kaip, pavyzdžiui, hialurono rūgštis, esančios kremo sudėtyje, puikiai pasitarnaus odos drėkinime. Kremas po soliariumo neretai atlieka ir kitas itin svarbias kūnui funkcijas. Pavyzdžiui, tam tikri kremai savo sudėtyje turi kofeino, kuris stangrina odą, o vitaminas C apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų poveikio bei ją skaistina. Tiesa, lūpų balzamas taip pat yra itin svarbus šios rutinos atributas, kadangi lūpas taip pat reikia saugoti nuo išsausėjimo.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas