Dark AF ™-Soliariumo kremai-Devoted Creations kolekcija

Dark AF ™ 360ml

68,99 €
107

Įdegio kremas "Dark AF" tai vidutiniškai stiprūs DHA ir natūralūs bronzantai suteikia skaisčiai rudą įdegio spalvą, netepa rūbų. „BB Crème“ formulė padeda išlyginti odos toną ir spalvą, suteikia jai matiškumo ir puoselėja odą, bei suteikia gaivų odos atspalvį. Energizuojantis elektrolitų kokteilis  stiprina odos drėgmės barjerą, ramina paraudimą, apsaugo nuo išsausėjimo. Blue Tansy™ gėlių ekstraktas, kuriame yra raminamųjų ir gydomųjų savybių, o mėlynos spalvos atspalviai, skirti neutralizuoti oranžinius tonus odoje, kad būtų užtikrinta kuo natūralesnė įdegio spalva. MelaTime™ skatina melanino gamybą greitesniems ir tamsesniems natūraliems įdegio rezultatams pasiekti. Body Fit™ technologija veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atstato odos stangrumą. Pažangus Matrixyl Synthe 6™ kompleksas - galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis. Tattoo & Color Fade Protection - saugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus. FreshTek™ ingredientų mišinys dezodoruoja ir suteikia gaivumo pojūtį.

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
107

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
FreshTek™
ingredientų mišinys dezodoruoja ir suteikia gaivumo pojūtį.
Tattoo & Color Fade Protection
apsaugo tatuiruočių spalvą ir blizgesį bei įdegio rezultatus.
Blue Tansy™
gėlių ekstraktas, kuriame yra raminamųjų ir gydomųjų savybių, o mėlynos spalvos atspalviai, skirti neutralizuoti oranžinius tonus odoje, kad būtų užtikrinta kuo natūralesnė įdegio spalva.
Body Fit™
veiksmingai kovoja su celiulito požymiais ir atkuria odos stangrumą.
Matrixyl Synthe 6™ kompleksas
galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis, įskaitant kolageną ir elastiną.
MelaTime™
skatina melanino gamybą greitesniems ir tamsesniems natūraliems įdegio rezultatams pasiekti.
BB Crème
derina savyje priežiūros ir odos netobulumų korekcijos funkcijas. Padeda išlyginti odos toną ir spalvą, suteikia jai matiškumo ir puoselėja odą, bet ir paslepia jos trūkumus (panašiai kaip makiažo pagrindas ar pudra) bei suteikia gaivų atspalvį.
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas