Wild Fling ™-Soliariumo kremai-TANOVATIONS kosmetika

Wild Fling ™ 295ml

34,95 €
Paskutinė prekė

DHA, natūralūs ir kosmetiniai bronzantai suteikia gilų, palaipsniui išryškėjantį, tamsų ir iškart matomą bronzinį įdegio rezultatą. Sudėtis papildyta MelanoBronze™ įdegio skatintojais ir tamsaus natūralaus įdegio stiprikliais, apjungiant kartu su melanino gamybos stimuliatoriais, tam, kad suteiktų maksimaliai tamsius ir greitus įdegio rezultatus. Kofeinas ir žaliosios arbatos ekstraktas energizuoja, stangrina ir standina odą. Hamamelis pasižymi poras sutraukiačiomis, antibakterinėmis savybėmis. Cukranendrės, acai uogų ir granatų ekstraktas - antioksidantai, kovoja su laisvųjų radikalų žala. Kakavos milteliai - didina odos elastingumą, suteikdamas stulbinantį natūralų jaunystės impulsą. Lygina odos tekstūrą, tonizuoja ir giliai drėkina. Makadamijos ir migdolų aliejus - natūraliai palaiko odos drėkinimą visą dieną. 

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS
  • Kiekvienam klientui - DOVANA Kiekvienam klientui - DOVANA

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
Įvertinimas 
2021-07-08

Atsiliepimas

Kremukas tamsios konsistencijos. Po seanso iškart matomas tamsus įdegis.

Rašyti apžvalgą

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas