Maui Mood ™-Soliariumo kremai-TANOVATIONS kosmetika

Maui Mood ™ 325ml

58,95 €
Išparduota

Įdegio kremas su sultingu gvajavos, karambolos ir makadamijos riešutų ekstraktu. Natūralūs ir atidėto veikimo DHA bronzantai suteikia papildomą įdegio spalvą, tarsi būtumėte tiesiai iš paplūdimio. Makadamijos riešutų ir kokosų aliejus intensyviai minkština, maitina ir drėkina odą, kad įdegio rezultatai išliktų ilgiau. Gvajavos ekstraktas, kuriame gausu antioksidantų, padeda sumažinti plonų raukšlelių atsiradimą. Karambola užtikrina maksimalų odos kondicionavimą ir kartu padėda kovoti su pigmentinėmis odos dėmėmis. Sudėtis papildyta MelanoBronze™ ir Melactiva™ įdegio skatintojais ir tamsaus natūralaus įdegio stiprikliais, apjungiant kartu su melanino gamybos stimuliatoriais, tam, kad suteiktų maksimaliai tamsius ir greitus įdegio rezultatus. Kelių įdegio akseleratorių mišinys skatina melanino gamybą, greitesnį, tamsesnį, natūralų įdegį. 

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS
  • Kiekvienam klientui - DOVANA Kiekvienam klientui - DOVANA

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kosmetinės bronzinės medžiagos
Panašiai kaip ir pavadinimas, kosmetiniai bronzantai yra „makiažo“ tipo. Jie suteikia tiesioginę spalvą odai, kuri nuplauna vandeniu.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.
Kokoso riešutų aliejus
intensyviai drėkina ir švelnina odą, tokiu būdu padeda ilgiau išlaikyti įdegio rezultatus, bei sveiką odos išvaizdą.
Įvertinimas 
2021-07-08

Atsiliepimas

Kremukas ypač tamsios konsistencijos, kuri suteikia iškart matomą gilų įdegį, kuris išlieka iki 7 parų. Dengiasi labai skalsiai, nepalieka dryžių.

Rašyti apžvalgą
close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas