Collagenetics ™-Pagrindinis-Veido / kūno priežiūros produktai

Collagenetics ™

33,99 €

Devoted Creations alijošiaus pagrindu pagaminta "Collagenetics™" - tai stebuklinga veido ir kūno odos priežiūros sistema. Paruošia odą raudonos šviesos terapijos ir (arba) UV įdegio seansui. Švelnios tekstūros drėkinamasis kremas, skirtas visų tipų odai, užtikrina ilgalaikį drėkinimą, suteikia odai skaistumo. Priemonė lygina raukšles, atsiradusias dėl odos dehidratacijos. Stiprūs antioksidantai saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. 

Pakuotė
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS Perkant nuo 40eurų - pristatymas NEMOKAMAS

Baltųjų trumų ekstraktas, kuriame gausu vitaminų, mineralų ir amino rūgščių atstato sausą ir pažeistą odą, mažina hyperpigentacijos požymius. Kollaren™ padeda suaktyvinti intensyvų kolageno gamybos procesą ir apsaugoti kolageną nuo degeneravimo. Oda atrodo akivaizdžiai stangresnė, lygesnė, o raukšlelės tarsi „užpildomos“ ir tampa vis mažiau matomos. Sudėtis pripildyta įdegio skatintojais ir tamsaus natūralaus įdegio stiprikliais, apjungiant kartu su melanino ir kolageno gamybos stimuliatoriais. Pažangus Matrixyl Synthe 6™  kompleksas - galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis, įskaitant kolageną ir elastiną. 

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Kollaren™
padeda suaktyvinti intensyvų kolageno gamybos procesą ir apsaugoti kolageną nuo degeneravimo. Oda atrodo akivaizdžiai stangresnė, lygesnė, o raukšlelės tarsi „užpildomos“ ir tampa vis mažiau matomos.
Baltųjų triufelių aliejus
atkuria sausą ir pažeistą odą, šalina tamsias dėmes ir mažina hyperpigentacijos požymius
Matrixyl Synthe 6™ kompleksas
galingas anti-senėjimo peptidas, kuris padeda apsisaugoti nuo senėjimo požymių, stimuliuojant šešias pagrindines odos tarpląstelines medžiagas ir odos-epidermio jungties sudedamąsias dalis, įskaitant kolageną ir elastiną.

Jums taip pat patiks

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas