• −40%
  • Pakuotė
Maui Mood ™ + 30€ Solisun abonementas-Pagrindinis-Akcijos

Maui Mood ™ + 30€ Solisun abonementas

47,97 € Sutaupykite 40%
79,95 €

Vietoj 76,95 €

Išparduota

RINKINYS - Maui Mood ™ 325ml įdegio kremas ir 30€ vertės Solisun abonementas už ypatingą kainą.

Abonementas deginimosi paslaugoms galioja VISUOSE Solisun soliariumų centruose, neribotą laiką ir yra nevardinis.  

Įdegio kremas su sultingu gvajavos, karambolos ir makadamijos riešutų ekstraktu. Natūralūs ir atidėto veikimo DHA bronzantai suteikia papildomą įdegio spalvą, tarsi būtumėte tiesiai iš paplūdimio. Makadamijos riešutų ir kokosų aliejus intensyviai minkština, maitina ir drėkina odą, kad įdegio rezultatai išliktų ilgiau. Gvajavos ekstraktas, kuriame gausu antioksidantų, padeda sumažinti plonų raukšlelių atsiradimą. Karambola užtikrina maksimalų odos kondicionavimą ir kartu padėda kovoti su pigmentinėmis odos dėmėmis. Sudėtis papildyta MelanoBronze™ ir Melactiva™ įdegio skatintojais ir tamsaus natūralaus įdegio stiprikliais, apjungiant kartu su melanino gamybos stimuliatoriais, tam, kad suteiktų maksimaliai tamsius ir greitus įdegio rezultatus. Kelių įdegio akseleratorių mišinys skatina melanino gamybą, greitesnį, tamsesnį, natūralų įdegį. 

Prekių komplektą sudaro

  • Kokybės garantija Kokybės garantija
  • Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS Nuo 50eurų pristatymas NEMOKAMAS
  • Kiekvienam klientui - DOVANA Kiekvienam klientui - DOVANA

Prekės informacija

Natūralaus įdegio skatintojai
Paspartinti įdegio procesą skatinant melanino gamybą ir stimuliuojant tirozino aktyvumą, užtikrinant greitus ir tamsius natūralaus įdegeio rezultatus.
Natūralios bronzinės medžiagos
Natūralių ingridientų, tokių kaip chna, riešuto lukšto ekstraktas, šaltalankių uogų ir pan. pagalba, suteikiamas iš karto matomas papildomas įdegio atspalvis, kuris išlieka 1-2 dienas.
DHA bronzinės medžiagos
Suteikti odai papildomą įdegio spalvą, kuri išryškėja per 2-3 valandas nuo deginimosi seanso ir išlieka maždaug 5–7 dienas, priklausomai nuo tolimesnės odos priežiūros.

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis
close Prekių Krepšelis